Wszystkie

 • wtorek, 04 listopada 2014
  • POZDRAWIAM i do zobaczenia za kilka tygodni!

   Witam wszystkich odwiedzających mój kulinarny blog :)
   Witam zarówno tych którzy bywają tu często, jak i tych którzy są pierwszy raz. Wszystkich znajomych i nieznajomych :)
   Stali odwiedzający na pewno zauważyli, że od jakiegoś czasu brak z mojej strony nowych wpisów lub są dodawane tylko sporadycznie ( te które miałam przygotowane wcześniej).
   Chciałabym poinformować, że nieszczęśliwie złamałam rękę i niestety przez jakiś czas nie będę mogła dodawać kolejnych wpisów, tak jak to robiłam dotychczas. Na szczęście wszystko dobrze się zrasta ( wróciłam z badania kontrolnego) a druty usztywniające (i jakże utrudniające przygotowywanie smakołyków) zostaną prawdopodobnie wyciągnięte 1 grudnia. Później czeka mnie jeszcze rehabilitacja. ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jeśli tylko to będzie możliwe to postaram się od czasu do czasu podzielić się z Wami nowymi przepisami dań, które uda mi się przyrządzić z pomocą moich bliskich - mam wielkie wsparcie ze strony mojego, kochanego męża  - ale nie obiecuję :) Chwile spędzone na przygotowywaniu potraw to dla mnie wielka przyjemność, odskocznia od codzienności, a w obecnej sytuacji swego rodzaju rehabilitacja :) No ale zobaczę czy w moim obecnym stanie uda mi się coś "wyczarować"
   Mam nadzieję, że wrócę pełna energii, z nowymi pomysłami na smaczne potrawy i zdążę zaproponować Wam coś dobrego na święta Bożego Narodzenia. Tymczasem będę śledzić i podziwiać Wasze poczynania kulinarne.

   Pozdrawiam  i do zobaczenia za kilka tygodni! 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   lucynako
   Czas publikacji:
   wtorek, 04 listopada 2014 15:47

Kalendarz

Kwiecień 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wyszukiwarka

Tagi

Kanał informacyjnyMikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Durszlak.pl
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
zBLOGowani.pl

Opcje Bloxa